Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ODPADLI, BY ZWYCIĘŻYĆ. LISOWSKA I BARAŃSKI NAJLEPSI W IV EDYCJI "TZG" (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wytańczyli zwycięstwo w czwartej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W finałowym odcinku para rywalizowała z duetem Łukasz Kadziewicz - Agnieszka Kaczorowska.

Laureaci otrzymali 150 tys. zł do podziału (100 tys. zł dla gwiazdy, 50 tys. zł dla tancerza) i Kryształową Kulę. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zwycięska para odpadła z show, jednak powróciła, po tym jak kontuzję stopy odniosła Anna Cieślak.


Ewelina i Tomasz

W marcu 2016 roku Polsat pokaże piątą odsłonę tanecznego programu.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrała Aneta Zając i Stefano Terrazzino, drugą Agnieszka Sienkiewicz w parze ze Stefano Terrazzino, a trzecią Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. Gospodarzami "Tańca z gwiazdami" Telewizji Polsat są Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. W jury zasiadają: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" produkuje firma Rochstar.


Foto: WBF/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający