Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SPECJALNY WYWIAD Z PREMIER BEATĄ SZYDŁO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
16 listopada o godzinie 19:30 premier Beata Szydło udzieli pierwszego wywiadu telewizyjnego po swoim zaprzysiężeniu. Rozmowę będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2. Wywiad przeprowadzi Dorota Gawryluk.

Pierwszy wywiad telewizyjny nowego premiera, Beaty Szydło będzie przedstawieniem najważniejszych planów nowego rządu oraz zarysów polskiej polityki na najbliższe cztery lata. Po piątkowych wydarzeniach w Paryżu Dorota Gawryluk zapyta premier nowego rządu Beatę Szydło między innymi o bezpieczeństwo Polski i jej obywateli oraz kwestię uchodźców. Dorota Gawryluk zapyta również o wizję nowego premiera dotyczącą roli Polski w Unii Europejskiej, zarówno w kontekście ostatnich wydarzeń, jak i generalnych problemów z jakimi zmaga się obecnie integracja europejska. Będzie to również okazja do zapytania o pierwsze deklaracje składane przez nowych ministrów wchodzących w skład rządu.

Przypomnijmy, że uroczystość powołania premiera i pozostałych członków Rady Ministrów rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 12:00 w Pałacu Prezydenckim.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający