Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRAWIE 3,6 MLN WIDZÓW FINAŁU IV EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Piątkowy ostatni odcinek 4. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zgromadził przed telewizorami prawie 3,6 mln widzów – mimo, że w tym samym czasie na antenie TVP1 można było śledzić towarzyski mecz piłkarski Polska - Islandia.

W trakcie nadawania jesiennej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie wszystkich badanych 4+. Względem Wiosny 2015 – "Taniec z gwiazdami" miał lepsze wyniki, taneczne show oglądało w tym sezonie o 150 tys. widzów więcej. Średnie udziały wyniosły 22% w grupie 4+ oraz 15,1% w grupie komercyjnej. Największą widownię w przekroju całego sezonu zgromadził półfinał, który przed tygodniem obejrzało blisko 3,8 mln widzów. Rywalizacja i wspaniałe taneczne popisy obu najlepszych par tej edycji: Eweliny Lisowskiej i Tomka Barańskiego oraz Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej nikogo nie pozostawiły obojętnym, a zwycięstwo przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie decyzją widzów, w głosowaniu SMS-owym, Kryształowa Kula i 100 tys. złotych trafiły w ręce wokalistki Eweliny Lisowskiej, a partnerujący jej Tomasz Barański otrzymał 50 tys. złotych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający