Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MISS SUPRANATIONAL I MISS POLSKI 2015 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Najgorętszy początek zimowego sezonu pod znakiem piękna i emocjonującej rywalizacji na żywo czeka widzów Telewizji Polsat w pierwszy weekend grudnia. Wtedy zbiegają się dwie niezwykle widowiskowe imprezy: w piątek, 4 grudnia - finał międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2015 oraz w niedzielę, 6 grudnia - Miss Polski 2015.

4 grudnia hala lodowa MOSiR w Krynicy-Zdrój, a za pośrednictwem Telewizji Polsat, Polska i cały świat, staną się świadkiem międzynarodowego wydarzenia z udziałem 85 najpiękniejszych kobiet świata, które walczyć będą o koronę 7. edycji wyborów Miss Supranational 2015. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2014 Asha Bhat z Indii? Czy będzie to reprezentantka Polski Ada Sztajerowska - Miss Polski 2013? Galę poprowadzą Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reevs i Maciej Dowbor. Atmosferę na scenie podgrzeją: Margaret, Golec uOrkiestra i ukraiński zespół Mirami. Transmisja z gali Miss Supranational 2015 4 grudnia, o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Natomiast 6 grudnia 31 najpiękniejszych Polek wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia weźmie udział w historycznym wydarzeniu. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna Najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015. Nową królową ukoronują dwie ustępujące Panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012. Na gali, która odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój wystąpią: Patrycja Markowska i Sławek Uniatowski, a poprowadzą ją niezastąpieni: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Transmisja z gali Miss Polski 2015 6 grudnia, o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający