Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PRZYGODY KLEO" I "KREDKI Z KOLORKOWA" - GRUDZIEŃ W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W grudniowej ramówce kanału Polsat JimJam znajdą się dwie nowości programowe: serial animowany "Przygody Kleo" i pełnometrażowa animacja "Kredki z Kolorkowa". Ponadto kontynuowane będą dwie inne pozycje dla najmłodszych widzów - "Teraz już wiesz" oraz "Maciuś i Kiciuś".

"Przygody Kleo"
Premiera: od 1 grudnia, emisja: poniedziałek - piątek o 7:00 i 16:00


Główną bohaterką oraz narratorką serii jest Kleo – ciekawski, uparty i lubiący dobrą zabawę szczeniak rasy York. Serial przedstawia jej losy od momentu narodzin aż do adopcji przez kochającą rodzinę i przeprowadzki do nowego domu. Jej właścicielką i zarazem najlepszą przyjaciółką jest Irma, która stanowi dla niej wzór do naśladowania. Kleo marzy między innymi o tym, by dostać taki sam kolorowy aparat na zęby, Kiedy dziewczynka zdejmuje aparat, a zaczyna nosić okulary – Kleo również chce je mieć. Irma jest także uzdolnioną małą artystką – jej rysunki doskonale ilustrują wspólne przygody duetu, tworząc scenerię dla rozgrywających się wydarzeń. Mama dziewczynki też posiada wyjątkowy talent – jest pisarką, a jedną ze swoich książek poświęciła perypetiom Irmy i Kleo. Oprócz zabawnych przygód wesołego szczeniaka, serial pokazuje również czym jest odpowiedzialność – Irma, mimo młodego wieku, wywiązuje się ze wszystkich obowiązków dotyczących opieki nad zwierzęciem i świetnie sprawdza się w roli opiekunki Kleo.

"Kredki z Kolorkowa"
Premiera: 20 grudnia o 8:30, powtórki: 25 grudnia o 8:30 i 17:00 oraz 26 grudnia o 8:30


Gdy tylko Ben zamyka oczy i pogrąża się w świecie marzeń sennych, jego kredki ożywają i przenoszą się do magicznej krainy zwanej Kolorkowem. "Kredki z Kolorkowa" to pełnometrażowa animacja o przygodach nieustraszonej drużyny kredek, które zrobią wszystko, by uchronić swój kolorowy dom przed potworem. Zagraża on nie tylko bajkowemu światu, ale również wyobraźni wszystkich dzieci. Każdy z kredkowych bohaterów posiada wyróżniającą go osobowość – Czerwona uwielbia przygody, jest pełna pasji i zaangażowania, Czarny często zachowuje powagę i lubi filozoficzne sentencje, a Żółta ma problemy z nieśmiałością.

Kontynuacje:

* "Teraz już wiesz" - poniedziałek - piątek o 7:35 i 16:35
* "Maciuś i Kiciuś" od poniedziałku do piątku o 7:15 i 16:15

Zaczarowane opowieści

* "Dzwonnik z Notre Dame" – w sobotę, 05.12 o 8:30
* "Bob Budowniczy – niezapomniane święta" - w niedzielę, 06.12 o 8:30, powtórka w sobotę, 12.12 o 8:30
* "Boże Narodzenie Elfów" – w niedzielę, 13.12.15 o 8:30, powt. w sobotę, 19.12 o 8:30
* "Noc przed Bożym Narodzeniem" – w czwartek, 24.12 o 8:30 i 17:00, powtórka w niedzielę, 27.12 o 8:30
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający