Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CO Z TRANSMISJĄ MECZÓW ŚLĄSKA I WISŁY W GŁÓWNYM POLSACIE? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Wczoraj informowaliśmy, że Polsat transmitować będzie mecz Liteks Łowecz - Wisła Kraków na antenie swojej otwartej stacji. Okazuje się jednak, że Polsat zmienił zdanie i wszystko wskazuje na to, że spotkanie "Białej Gwiazdy" z mistrzem Bułgarii przeniesie do kanałów kodowanych!

Polityka informacyjna stacji jest niezmiennie sprzeczna. Tak było zresztą przy okazji meczu Dundee - Śląsk. Najpierw stacja podawała, że mecz będzie kodowany, później że jednak znajdzie się w Polsacie otwartym, a ostatecznie był tylko na antenie Polsatu Sport i Polsatu Futbol.

Tym razem jest podobnie. Polsat podał wczoraj, że mecze Liteks Łowecz - Wisła Kraków oraz Śląsk Wrocław - Lokomotiw Sofia pokaże na antenie Polsatu oraz na kodowanych Polsacie Sport i Polsacie Futbol - po czym aktualnie z listy stacji transmitującej mecze otwarty Polsat zniknął. I właśnie takiego podejścia należy się spodziewać ostatecznie...

Również meczu Śląska Wrocław nie będzie na antenie głównego Polsatu, tak wskazuje strona polsatsport.pl:
"Mecze Wisły i Śląska w naszych transmisjach na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Futbol:

* wtorek 26.07: od godz. 19.00 Studio LM - mecz Litex Łowecz - Wisła Krakow od godz. 19.30
* czwartek 28.07: od godz. 15.45 Studio LE - mecz Śląsk Wrocław - Lokomotiw Sofia od godz. 16.45".

aktualizacja: MECZ TRANSMITOWANY BĘDZIE RÓWNIEŻ NA GŁÓWNYM POLSACIE (POJAWIŁA SIĘ ZAPOWIEDŹ MECZU)RÓWNIEŻ MECZ ŚLĄSKA BĘDZIE POKAZANY W POLSACIE :

"Wbrew pojawiającym się dzisiaj na niektórych portalach internetowych informacjom, mecz Śląska Wrocław z Lokomotivem Sofia na pewno zostanie pokazany w Polsacie otwartym.

Transmisja ze spotkania rozpocznie się w czwartek o godz. 16:45 na kanałach Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport HD i Polsat Futbol. Od godz. 15:45 w kanałach kodowanych zobaczyć będzie można przedmeczowe studio".


Źródło: polsatsport.pl/wislaportal.pl/slaskwroclaw.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający