Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FreeWiFi OD PLUSA W WARSZAWSKICH AUTOBUSACHDrukuj

Plus
Podróżujący po Warszawie autobusami komunikacji miejskiej mogą już całkowicie bezpłatnie korzystać z Internetu LTE sieci Plus. Autobusy Miejskich Zakładów Autobusowych wyposażone zostały w nadajniki Wi-Fi i oznaczone specjalną naklejką. MZA realizują przewozy na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.

Plus został Partnerem Technologicznym i dostawcą Internetu LTE dla Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie. Autobusy MZA zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia typu hotspot Wi-Fi pozwalające na korzystanie z darmowego Internetu podczas podróży. Aby skorzystać z Wi-Fi w autobusie należy na liście dostępnych sieci znaleźć freewifi.waw.pl, zaakceptować regulamin i zalogować się do sieci.

Sieć free.wifi.waw.pl jest już dostępna w 500 stołecznych pojazdach, a docelowo ma objąć 100% taboru MZA, czyli ponad 1200 autobusów. Planowany termin zakończenia budowy systemu to luty przyszłego roku.

Freewifi.waw.pl w warszawskich autobusach to największa sieć tego typu w Polsce. W listopadzie z systemu freewifi.waw.pl zestawiono 70 000 sesji i przesłano 1,68 TB danych.
#1 | Prokop dnia 01.12.15 20:15
Warszawiacy już nie będą mogli narzekać na brak neta w autobusach. Dla Plusa to też nie lada korzyści - dobry marketing i reklama neta.
#2 | Baldur dnia 23.12.15 07:20
Czekamy na LTE Plusa w autobusach w innych miastach. To bardzo dobre rozwiązanie dla pasażerów, którzy nierzadko spędzają kilkadziesiąt minut dziennie w komunikacji miejskiej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający