Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"KOLĘDOWANIE Z FUNDACJĄ POLSAT" W POLSACIE I POLSAT NEWSDrukuj

Polsat (HD)
W Wigilię w Telewizji Polsat świąteczny nastrój zapanuje już od rana. W radosną atmosferę oczekiwania wprowadzi widzów "Kolędowanie z Fundacją Polsat" - początek o godz. 9:10. W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 13:10 program wyemituje Polsat News.

W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat w roku 2015.

Program "Kolędowanie z Fundacją Polsat" będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewni Anna Wyszkoni prezentując tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach ze swojej ostatniej płyty "Kolędy Wielkie" oraz wychowankowie Autorskiej Szkoły Musicalowej.

To świąteczne spotkanie będzie okazją do przedstawienia działań i osiągnięć fundacji w 2015 roku m.in. zakupu nowego sztucznego płuco-serca dla Kliniki Kardiochirurgii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wyremontowania i modernizacji Oddziału Neonatologii w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, projektu "Pokoje dla mam" realizowanego razem z firmą Procter & Gamble, a także wspólnej inicjatywy PKOL, Telewizji Polsat i Procter & Gamble - "Polskie Nadzieje Olimpijskie". O wszystkich projektach, w które angażuje się Fundacja Polsat opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, Monika Zalewska (Polsat News i "Wydarzenia"), Dorota Gawryluk (Polsat News i "Wydarzenia"), prof. Mirosław Wielgoś, prof. Jacek Moll i prof. Jadwiga Moll, trener Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START – Bogusław Szczepański oraz Małgorzata Mejer (Procter & Gamble)

"Kolędowanie z Fundacją Polsat" poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Bartosz Kwiatek.

Emisja 24 grudnia godz. 9:10 w Polsacie oraz 25 grudnia godz. 13:10 w Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający