Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BILETY DO KINA W STREFIE PLUSHADrukuj

Plush
Od dziś w ramach Strefy Plusha można przygarnąć jeden lub dwa bilety do kina. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Plush na Kartę, także ci, którzy dopiero kupią starter.

Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a oraz doładować konto określoną kwotą i można już wybierać się do Cinema City na dowolny film 2D. Trzeba się spieszyć, bo liczba kodów jest ograniczona.

Co należy zrobić?
· Kupić starter, jeśli jeszcze go się nie posiada
· Wysłać bezpłatnego SMS-a o treści BILET na numer 80777, a następnie doładować swoje konto:
* kwotą od 35 do 59 zł, by otrzymać jeden bilet do kina,
* kwotą minimum 60 zł, by dostać dwa bilety do kina.
· Zwrotny SMS z kodem, będzie Numerem Biletu na dowolny film 2D.
· Można go zrealizować w Cinema City na terenie całej Polski, wystarczy, że w kasie pokaże się numer otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS.
· Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.


Promocja "Bilet do kina w Plushu" trwa do 30 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów biletów. Otrzymane bilety można zrealizować aż do 31 maja 2016 r., a na jeden numer można otrzymać jednego SMS-a z jednym lub dwoma biletami.
#1 | Prokop dnia 19.12.15 18:34
Strefa Plusha nie przestaje rozdawać prezentów w ramach doładowań. Wiadomo, że doładować trzeba i tak, a że przy tej okazji można np. zgarnąć bilet do kina to już w ogóle fajnie. Ciekawe, kiedy inni operatory podchwycą ten pomysł.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający