Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRAWIE 3 MLN WIDZÓW LOSOWANIA EURO 2016 W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
2,9 miliona widzów oglądało sobotnią ceremonię losowania Euro 2016 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Polacy w fazie grupowej turnieju we Francji zagrają z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą. Wszystkie mecze mistrzostw będzie można oglądać w Polsacie i kanałach sportowych Grupy.


Wysoka oglądalność ceremonii losowania przełożyła się na znaczące udziały Polsatu i Polsatu Sport, wynoszące 20,7% SHR w grupie 4+ i 22,8% w grupie 16-49.

Zdaniem ekspertów los był dla nas łaskawy. Polacy zagrają z Mistrzami Świata Niemcami, z którymi mierzyliśmy się w eliminacjach do Euro 2016 oraz zespołami Irlandii Północnej i Ukrainy. Pierwszy mecz na turnieju reprezentacja Polski rozegra z Irlandią Północną, 12 czerwca w Nicei.
#1 | Prokop dnia 19.12.15 18:31
Myślę, że patrząc na takie wyniki oglądalności Polsat nie może być niezadowolony z faktu, że posiada prawa do Euro 2016. Ten wyniki to podejrzewam pikuś w porównaniu z tymi, jakie będą podczas meczy turniejowych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający