Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PILOT PARADOKUMENTU "OSKARŻONE" W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia kanał Polsat Cafe pokaże pilotażowy odcinek nowego serialu paradokumentalnego "Oskarżone". Według naszych informacji emisja całej serii planowana jest wiosną 2016 roku.

"Oskarżone" to paradokument opowiadający historie kobiet, które zostały niesłusznie oskarżone o czyn powszechnie nieakceptowany, jak np. przestępstwo, kłamstwo, intryga czy niewierność. Każdy odcinek to opowieść o kobiecie, która ma przeciwko sobie całe otoczenie i musi sama udowodnić swoją niewinność. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą historię Marii, której zabrano syna w związku z oskarżeniem o jego pobicie. Czy zrozpaczonej matce uda się odzyskać dziecko? Kto jest winien cierpieniu chłopca?

Producentem cyklu jest Formacja TV. Pilot "Oskarżonych" w Polsat Cafe: 26 grudnia o godz. 01:30 i 22:30. Stacja zaplanowała również emisje odcinka w kolejnych dniach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający