Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WELLBEING NETWORK W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
21 grudnia do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy kanał Wellbeing Network - podaje nadawca. W ramówce stacji znajdą się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej.

W ofercie kanału znajdzie się m.in. program "Ostatni dzwonek" prowadzony przez Dwayne’a "Rock" Johnsona. Każdy odcinek to niesamowita podróż, jaką odbywa prowadzący wraz z osobami, które odważyły się podjąć wyzwanie i odmienić swoje życie.

Nie jest znana jeszcze pakietyzacja stacji. Jak wynika z internetowej prezentacji dystrybutora kanału - TV Pasja, Wellbeing Network zajmie pozycje 22 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i nadawany będzie na transponderze słonecznego operatora.

Parametry techniczne:
Eutelsat HotBird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający