Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZYGODY NIESFORNEGO BARANKA W NOWYM SERIALU POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
1 stycznia kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję nowego serialu animowanego "To Timmy". Tytułowy Timmy to trzyletni niesforny baranek znany dzieciom z serii "Baranek Shaun".


Przyzwyczajony do bycia jedynym małym barankiem w trzodzie, zawsze podążał własnymi ścieżkami. Teraz będzie musiał nauczyć się zabawy i współpracy z innymi zwierzętami. A to dlatego, że Timmy idzie do przedszkola.

Baranek pozna zasady pracy w grupie, nauczy się trudnej sztuki dzielenia zabawkami oraz tego, że nie można myśleć wyłącznie o sobie. Timmy jest także utalentowanym piłkarzem, który zrozumie, że kluczem do sukcesu jest gra zespołowa i podawanie piłki innym. Czapla Harriet i Sowa Osbourne – nauczyciele, którzy prowadzą przedszkole, będą mie ręce pełne roboty. Jednak Timmy, z małą pomocą swoich przyjaciół, z każdej lekcji wyciągnie naukę i zrozumie, jak powinien postępować i zachowywać się wobec innych.

Wychowankowie przedszkola codziennie zdobywają nowe umiejętności, takie jak nauka malowania czy gry na instrumentach. Czas upływa im także na zabawie i leżakowaniu. W pierwszym odcinku Timmy zgubi ostatni puzzel swojej układanki. W trakcie poszukiwań odkryje wiele innych, dawno zagubionych części zabawek, jednak nigdzie nie będzie ani śladu puzzla. Na szczęście z pomocą przyjdą mu jego nowi przyjaciele. W jednym z kolejnych odcinków to Timmy pośpieszy na ratunek przyjacielowi i pomoże mu w uporaniu się z męczącą czkawką. W dalszych odcinkach mali widzowie będą mieli szansę zobaczyć także wojnę na farby podczas zajęć z malarstwa. Zwierzątka wezmą również udział w lekcji tańca, podczas której Timmy niespodziewanie odkryje swoją nową pasję – hip-hop.

Małymi kompanami Timmy’ego są m.in.: Kaczka Yabba, Kot Mittens, Pies Ruffy, Gąsienica Bumpy oraz Lis Finlay. Choć czasami bywają niegrzeczni, każdy dzień jest dla nich okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz dochodzenia metodą prób i błędów do słusznych wniosków. Dzięki zajęciom w przedszkolu mali bohaterowie przekonają się, jak wielką wartość stanowi przyjaźń oraz umiejętność pracy w grupie. Serial "To Timmy" nie posiada dialogów i jest propozycją skierowaną do najmłodszych widzów.

Na serial "To Timmy" Polsat JimJam zaprasza od 1 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 9:20.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający