Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSTARTOWAŁ WELLBEING NETWORK. ZMIANY NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, 21 grudnia wystartował nowy kanał Wellebing Network. Stacja zajęła 22 pozycję na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, a jej emisja jest prowadzona z transpondera słonecznego operatora. Doszło również do korekty listy kanałów platformy.

Co ciekawe, Wellbeing Network na satelicie zajął miejsce kanału VOD 217, a nie jak przypuszczano serwisu testowego, który jest obecny na tej samej częstotliwości (Test 1 ). W związku z tym, abonenci Cyfrowego Polsatu ponownie nie mają dostępu do
VOD 217 (stacja była wyłączana na czas prowadzonych transmisji PPV).

Zmiany na liście Cyfrowego Polsatu:
- Wellbeing Network na poz. 22,
- zapowiadane usunięcie Muzo.tv z pozycji 22 i uruchomienie dodatkowo na pozycji 186,
- przesunięcie MTV Live HD z poz. 186 na 187,
- przesunięcie Arte HD z poz. 187 na 188.

Wellbeing Network to telewizja, której misją jest zmiana życia na lepsze. Prezentuje inspirujące historie zwykłych ludzi, którzy przeszli niezwykłe transformacje, a także fascynujące dokumenty o zdrowiu. Kanał dostarcza widzom niezbędnej wiedzy jednocześnie zapewniając im rozrywkę i motywując do wprowadzania zmian w swoim życiu. W ramówce stacji znajdują się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej. Stacja jest dostępna dla wszystkich klientów Cyfrowego Polsatu.

Parametry Wellbeing Network:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający