Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS I LoVo ŁĄCZĄ TECHNOLOGIEDrukuj

Plus
Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus i LoVo Telecom sp. z o.o. wprowadzają na rynek telefonii stacjonarnej nowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych. Dzięki wykorzystaniu infrastruktury Plusa, LoVo Telecom zaoferuje klientom biznesowym dostęp do stacjonarnych usług telekomunikacyjnych na obszarze całej Polski.

Wspólny projekt Polkomtelu i Grupy LoVo to przykład wykorzystania sieci i zasięgu operatora komórkowego Plus oraz rozwiązań technologicznych i doświadczenia Grupy LoVo. Jego efektem jest alternatywa dla powszechnej dziś w biurach telefonii stacjonarnej korzystającej z infrastruktury miedzianej czy rozwiązań telekomunikacyjnych VoIP po łączach internetowych. Synergia rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych w chmurze, wirtualna centrala telefoniczna, aparat z funkcjonalnościami biurowej telefonii stacjonarnej, ale bez kabli, gniazdek i lokalnej centrali, to "bezkablowa" zmiana jakościowa w każdym biurze i firmie. Dzięki współpracy Plusa z LoVo klienci otrzymają dostęp do nowoczesnej usługi, która pozwoli też na optymalizację finansową oraz zapewni wolność infrastrukturalną.

"Polkomtel jest w Polsce liderem w zakresie współpracy hurtowej w oparciu o umowy roamingu krajowego i umowy typu MVNO i jest otwarty na różnorodną w tym zakresie współpracę z partnerami" – mówi Robert Staniszewski Dyrektor Departamentu Sprzedaży Hurtowej w Polkomtelu. "Chcemy współtworzyć projekty korzystające z jednej strony z nowoczesnej infrastruktury i zasięgu sieci Plus oraz oferowanych przez nas usług, a z drugiej strony czerpiące z potencjału i doświadczenia silnego partnera. Tak właśnie jest w przypadku współpracy z Grupą LoVo, dzięki czemu klienci otrzymają usługi najwyższej jakości świadczone przez dwie doświadczone na rynku firmy".

"Usługi świadczone przez LoVo zaspakajają oczekiwania klientów łącząc najwyższą jakość z innowacyjnością" – mówi Krzysztof Kornacki Członek Zarządu w Grupie LoVo. "LoVoS - najnowsza usługa, która powstała dzięki współpracy z siecią Plus będzie kolejną usługą dla biznesu, która zrewolucjonizuje podejście do telefonii stacjonarnej".

Grupa Telekomunikacyjna LoVo to spółki działające na rynku krajowym i międzynarodowym w branży nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Grupa LoVo świadczy usługi telekomunikacyjne telefonii stacjonarnej, usługi dostępu do Internetu dla klientów biznesowych oraz usługi budowy i utrzymania systemów telekomunikacyjnych. LoVo oferuje ciekawe rozwiązania także dla innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, w tym operatorów, telewizji kablowych i lokalnych dostawców Internetu.
#1 | Prokop dnia 22.12.15 22:05
I Plus po raz kolejny zawiązuje współpracę z inną firmą branżową, by w duecie zaproponować klientom innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne. Na tę chwilę Plus jak dla mnie jest najbardziej postępowy technologicznie.
#2 | Bradley dnia 23.12.15 07:11
Plus ostatnio podejmuje współpracę z wieloma firmami branży telekomunikacyjnej i to zarówno z producentami jak i dostawcami usług. Te rozwiązania jak chociażby LoVo to ciekawe rozwiązanie biznesowe i z pewnością bedzie na nie zapotrzebowanie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający