Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KRRiT: TELEWIZJA POLSAT MOŻE URUCHOMIĆ NOWE KANAŁYDrukuj

Polsat (HD)
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Telewizji Polsat koncesje satelitarne na nowe kanały: Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że informacja o tym, iż Polsat stara się o pozwolenie na uruchomienie nowych stacji, pojawiła się w lipcu.

Nadal nie wiadomo za dużo o nowych kanałach nadawcy. Tak jak już wspominaliśmy, Polsat Sport 2 i 3 mają być dopełnieniem sportowych stacji Grupy Polsat, a Polsat Docu, Reality i X to projekty uniwersalne, ale trafiające do konkretnych grup odbiorców. Telewizja Polsat chce je uruchomić w 2016 roku.


Po opublikowaniu przez KRRiT dokumentów koncesyjnych, będziemy wiedzieć więcej na temat planowanych kanałów. Oczywiście tych informacji nie zabraknie w naszym serwisie.

Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Baldur dnia 29.12.15 16:10
W kontekście zbliżającego się Euro - nowe kanały sportowe jak najbardziej na miejscu. Polsat X - jeden z pierwszych kanałów polskich o tematyce erotycznej (chyba) to również plus. Polsat Docu - z polskimi dokumentami i reportażami oraz programami popularno-naukowymi jak najbardziej na miejscu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający