Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIĄTECZNA WYPRZEDAŻ SPRZĘTÓW W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczął świąteczną wyprzedaż sprzętów w ofercie internetowej. Obniżone zostały ceny laptopów Lenovo G40-30 i G50-30, zestawu D-Link składającego się z routera LTE, serwera plików i kamery IP, a w programie rabatowym smartDOM – zestawu D-Link wraz z tabletem Huawei MediaPad T1 8.0 LTE.

Proponowane zestawy są tańsze nawet o 480 zł. Nowoczesne urządzenia i sprzęty wraz z pakietami danych dostępne są teraz jeszcze taniej niż dotychczas.

Wyjątkowy rodzinny zestaw w smartDOM

W programie rabatowym smartDOM wśród propozycji objętych promocją znalazł się m.in. wyjątkowy zestaw urządzeń do archiwizowania, dzielenia się multimediami oraz lokalnego monitoringu, tańszy nawet o 480 zł:
* router stacjonarny LTE D-Link DWR-921E,
* dwuwnękowy, domowy serwer plików (NAS) – D-Link DNS-320L – z dyskiem twardym Western Digital WD Purple o pojemności 1 TB, dedykowanym do monitoringu i pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
* bezprzewodowa kamera IP D-Link DCS-942L z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR oraz kartą pamięci 16GB,
* tablet Huawei MediaPad T1 8.0 LTE.

Zestaw ten dostępny jest już od kwoty 60 zł/mies., a w konfiguracji bez tabletu kosztuje 45 zł/mies. W ramach tej opłaty klient otrzymuje również Internet LTE bez limitu danych, pakiet 40 GB oraz 3 pakiety największej telewizji internetowej IPLA (IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI) przez 2 miesiące w prezencie.

Laptop Lenovo G40-30 i G50-30 już za 0 zł na start

Świąteczną obniżką cen objęte zostały również łączące w sobie wysoką wydajność, bogate funkcje multimedialne oraz atrakcyjny wygląd laptopy: Lenovo G40-30 i Lenovo G50-30 – teraz tańsze aż o 240 zł. Razem z routerem LTE Huawei B315 tworzą one zestawy, które sprawdzą się idealnie w codziennym życiu – w pracy, nauce oraz zabawie. Są one dostępne z wybranym pakietem danych, już za 0 zł na start i z niższą miesięczną ratą w wysokości 25 zł miesięcznie.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 92% mieszkańców Polski.
#1 | Baldur dnia 29.12.15 16:04
Bardzo dobrze, że polsat przyłączył się do operatorów i stosuje wyprzedaże na koniec roku. Są one głównie związane z programem smartdom, który CP ma zamknąć liczbą 1 mln usług na koniec 2015.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający