Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EVOBOX PVR - NOWY DEKODER CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wprowadzi wkrótce do oferty nowy dekoder EVOBOX PVR. Tuner wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 500 GB oraz wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z internetem.Dekoder będzie umożliwiał nagrywanie nawet trzech programów jednocześnie. Więcej szczegółów podamy niebawem.

Foto: Adrian Małachowski, facebook.com/cyfrowypolsat
#1 | paul dnia 29.12.15 21:21
A gdzie mozliwosc ogladania kanalow UHD 4 K
#2 | Baldur dnia 30.12.15 08:08
Ostatnio polsat zapowiedział współpracę z Technisat, a teraz Evobox i to z możliwością nagrywania trzech kanałów jednocześnie. Kolejna poprzeczka w górę.
#3 | AR HD dnia 30.12.15 09:07
A ja jestem trochę zawiedziony. Myślałem, że będzie jednak wsparcie dla UHD. No ale jak nie teraz, to może wkrótce. Uśmiech
#4 | inż. dnia 02.01.16 09:53
co wy z tym UHD?? czy wy macie pojęcie jak to się nadaje i odbiera? Kan na razie to nie ma nawet Fll HD u nadawców, wiec nie gadajcie głupot. Juz widzę jak kazdy z was ma minimum 55" telewizor, bo tyle potrzeba by widzieć różnicę.
#5 | AR HD dnia 02.01.16 11:10
A guzik prawda Pokazuje język. Mój kuzyn ma 4K Philipsa 40 cali. Mimo, że nie ma treści UHD, to obraz HD jest wyraźnie lepszy, dzięki sztucznemu podbijaniu. Widać wyraźną różnicę między telewizorem HD a telewizorem UHD oglądając kanał nadający właśnie w wysokiej rozdzielczości.

Wiadomo, prawdziwe 4K uzyskuje się na TV powyżej 50 cali i z treściami wyprodukowanymi w 4K, ale mam nadzieję, że to powolutku wejdzie. FunBox 4K już jest i to z 13E.
#6 | spinacz66 dnia 02.01.16 11:18
Można poczytać testy na AV przy okazji Samsungów z seii JS9xx puszczali materiał z dekodera tv i obraz był skalowany i wyglądał tragicznie(jak wyszło w testach widać to zwłaszcza na dużych przekątnych tv65 zwyż jak jest nie oryginalny materiał) to samo jest z filmami BR skalowanymi do 4K tragedia sam widziałem. Sam posiadam player BD do skalowania 4K i nigdy tego nie użyję bo jestem koneserem kina i nie chce psuć sobie seansu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający