Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWOŚCI W OFERCIE INTERNETOWEJ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wraz z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi Cyfrowy Polsat wprowadził nowe propozycje w ramach usługi Internet, pakiet danych 60 GB, możliwość skorzystania z oferty przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, promocję zapewniającą do 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do Internetu HSPA+ oraz nowoczesny modem Huawei E367.

Teraz klienci, którzy zdecydują się na aktywację usługi ''Internet dla Każdego", mogą wybierać spośród 4, a nie 3, jak dotychczas pakietów danych. Nowością jest pakiet 60 GB dedykowany przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników, spędzających wiele godzin, zwłaszcza nocnych w sieci i mających jeszcze większe potrzeby korzystania z Internetu mobilnego. Miesięczna opłata abonamentowa za nowy pakiet wynosi 99 zł.

Całość dostępnych w pakiecie gigabajtów rozłożona jest na dwie pule: 10 GB przeznaczone jest na korzystanie z usługi w godzinach od 8.00 do 24.00, a pozostałe 50 GB na dalszą część doby, w późnych godzinach nocnych i wczesnych porannych (24.00- 8.00). Pakiet 60 GB jest także dostępny dla dotychczasowych klientów oferty "Internet dla Każdego".

W tym samym czasie startuje również nowa promocja "Spróbuj i wybierz", która pozwala na korzystanie z oferty Cyfrowego Polsatu bez opłat nawet przez 3 miesiące. Decydując się na jeden z dotychczasowych pakietów danych, tj. 2 GB, 12 GB lub 30 GB, użytkownik dostaje co miesiąc bezpłatnie aż 30 GB danych przez cały okres promocyjny. Im wyższy pakiet podstawowy, tym dłuższy gratisowy okres promocyjny. Wybierając nowy pakiet 60 GB, użytkownik w okresie promocyjnym będzie nieodpłatnie korzystał z tego właśnie pakietu.

Dzięki promocji użytkownik może zbadać i poznać rzeczywiste wielkości zużywanych gigabajtów, dobierając pakiet najlepiej dostosowany do jego potrzeb. Przed upływem okresu promocyjnego klient otrzyma powiadomienie SMS o terminie jego zakończenia. W trakcie trwania umowy można dowolnie zmieniać pakiety - na niższy z umowy lub wyższy, z którym mieliśmy okazję zapoznać się w trakcie promocji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający