Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW POLSATU POKONAŁA KONKURENCJĘDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat podczas trwania Sylwestrowej Mocy Przebojów zdeklasowała konkurencję notując średnie udziały na poziomie 24,9% SHR w grupie komercyjnej i 23% SHR w grupie 4+. TVP2 w trakcie Sylwestra w Polsacie, osiągnęła odpowiednio 17,8% SHR oraz 16,6% SHR, a TVN 7,7% SHR i 7,9% SHR.

Wynik łączny Sylwestrowej Mocy Przebojów z czterech stacji Grupy Polsat - Polsatu, Polsatu 2, Polsatu News i Polsatu News 2, które relacjonowały wydarzenie jest jeszcze lepszy. Przez cały czas transmisji bawiło się średnio 25,8% widzów w grupie 4+ i 27,5% widzów w grupie 16-49, czyli imprezę z Katowic wybrał co czwarty Polak oglądający telewizję.

Największą widownię prawie 5 mln widzów, jeszcze przed północą zgromadził występ jubilatów Boney M. Noworoczny toast wzniosło 4,5 miliona widzów, w tym kluczowym momencie był z Polsatem co trzeci Polak przed telewizorem. W trakcie sylwestrowego koncertu Telewizja Polsat była absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Cleo, Adam Asanow z zespołem, Urszula, Kayah, Golec uOrkiestra, Enej, Kamil Bednarek, Blue Cafe, Wilki oraz świętujący 40-lecie istnienia Boney M.

Koncert prowadzili: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut – Jeżyna, Agnieszka Popielewicz – Hyży, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Agnieszka Kaczorowska, Kamil Baleja z RMF FM oraz Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów. Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 byli Miasto Katowice i Telewizja Polsat, organizatorem imprezy firma Wagart, zaś patronami medialnymi radio RMF FM i dziennik "Fakt".


Wyniki na podstawie danych Nielsen Audience Measurement, informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający