Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

STARTUJĄ ME W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN. MECZE POLAKÓW TAKŻE W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W najbliższy piątek, 15 stycznia rozpoczną się w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Wszystkie mecze pokażą kanały sportowe Polsatu, mecze Polaków również antena otwarta. Pierwszy mecz Polska – Serbia w piątek o godzinie 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport.


Polskę, która w zgodnej opinii ekspertów ma szanse powalczyć o medal ME, już w pierwszej fazie mistrzostw czeka ciężka przeprawa w meczu z Mistrzami Świata i Europy Francuzami. Na szczęście pozostali grupowi rywale choć groźni - Macedonia i Serbia to zespoły niżej notowane od naszej reprezentacji.

Wszystkie mecze ME będzie można zobaczyć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i otwartym Polsacie Sport News. Mecze Polaków pokażą Polsat i Polsat Sport, a skomentuje je Tomasz Włodarczyk. Pozostałe spotkania będą komentować m.in. Szymon Rojek, Marcin Muras, Piotr Merchelski i Grzegorz Michalewski.

Codziennie w trakcie trwania mistrzostw Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 22:45 pokażą na żywo 45-minutowy "Magazyn ME w piłce ręcznej mężczyzn" podsumowujący wydarzenia dnia. Gospodarzami programu będą Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Wanio.

Mecze Polaków w fazie wstępnej:
15.01.2016 (piątek) Polska – Serbia – Polsat i Polsat Sport, godzina 20:00
17.01.2016 (niedziela) Polska – Macedonia – Polsat i Polsat Sport, godzina 20:00
19.01.2016 (wtorek) Polska – Francja – Polsat i Polsat Sport, godzina 20:00
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający