Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK: ŁATWIEJSZE LOGOWANIE DO SYSTEMU BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJDrukuj

PlusBank
Plus Bank wprowadził nową funkcjonalność w systemie bankowości elektronicznej plusbank24 polegającą na możliwości nadania przez użytkownika własnego aliasu oraz zmianę identyfikatora.


Do tej pory klienci korzystający z systemu plusbank24 logowali się do bankowości elektronicznej nadanym przez Bank, często trudnym do zapamiętania identyfikatorem. Obecnie każdy klient może ustawić indywidualnie alias czyli własną nazwę użytkownika do logowania, która zastępuje identyfikatorem przy logowaniu do konta przez plusbank24.pl. Alias ustawia się po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, a następnie wybraniu w menu Mój profil zakładki Ustawienia dostępu. Alias jest dobrowolny i może zostać ustawiony w dowolnym momencie.

Rozszerzona funkcjonalność systemu plusbank24.pl pozwala także klientom zmienić identyfikator do logowania na nowy, składający się z wybranych przez siebie 8 cyfr. Opcja dostępna jest niezależnie od tego czy ustanowiono wcześniej ALIAS do konta. Aby zmienić Identyfikator należy zalogować się w systemie plusbank24.pl. Zarówno zmianę aliasu jak i identyfikatora należy zatwierdzić dostępną metodą autoryzacji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający