Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"BEZPIECZNA ZIMA Z GOPR" W POLSAT NEWS I POLSACIEDrukuj

Polsat News (HD)
Już niedługo rozpoczną się ferie zimowe i jak co roku Telewizja Polsat zachęca do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w górach. Na stokach narciarskich znów gościć będzie cykl imprez "Bezpieczna zima z GOPR", a relacje z nich będzie można zobaczyć w porannym programie "Nowy Dzień z Polsat News" na antenach Polsat News i Polsatu.

Przez siedem kolejnych weekendów na popularnych stokach narciarskich ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego będą nie tylko czuwać nad odpoczywającymi, ale również promować bezpieczny wypoczynek i zachęcać narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach. Akcja "Bezpieczna zima z GOPR" ma bowiem na celu popularyzacje zasad jakie powinny obowiązywać na narciarskich stokach oraz zwiększenie świadomości zagrożeń czyhających na turystów i naukę bezpiecznego zachowania w górach. Wspierać ją będą pokazy ratownicze na stokach, nauka pierwszej pomocy, uświadamianie co niesie za sobą złe wyposażenie, jak np. brak kasków, niedopięte buty, czy niewyregulowane narty, oraz czym grozi nieodpowiedzialność na stoku.

Terminarz i lokalizacja tegorocznego cyklu imprez "Bezpieczna zima z GOPR":
· 16-17 stycznia – Krynica - Jaworzyna,
· 23-24 stycznia – Szczyrk Hala Pośrednia,
· 30-31 stycznia – Białka Tatrzańska - Bania,
· 6-7 lutego – Czarna Góra - Stronie Śl. Kolej S,
· 13-14 lutego – Kluszkowce - Czorsztyn SKI,
· 20-21 lutego – Karpacz - Biały Jar,
· 27-28 lutego – Muszyna - Szczawnik.

Zimową akcję GOPRu po raz kolejny wspierać będzie stacja Polsat News, która w każdą sobotę i niedzielę będzie nadawać z wyżej wymienionych miejsc na żywo pasmo poranne "Nowy Dzień z Polsat News". Poranki poprowadzą zespół redakcyjny Polsat News w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Paulina Sykut-Jeżyna, Małgorzata Tomaszewska, Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski oraz Marek Horczyczak. Pary prowadzących pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia. Wieczorem natomiast widzowie stacji obejrzą również kronikę "Bezpiecznej zimy z GOPR" podsumowującą kolejny dzień cyklu.

Partnerami akcji są: operator sieci Plus, Tauron i LG.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający