Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PAULINA SYKUT-JEŻYNA NOWĄ PROWADZĄCĄ "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Anna Głogowska nie będzie już gospodynią programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Począwszy od piątej edycji zastąpi ją Paulina Sykut-Jeżyna, która jest już prowadzącą inny program Polsatu - "Must be the music. Tylko muzyka".

Paulina Sykut-Jeżyna jest też prezenterką Pogody w Polsat News i w "Wydarzeniach". Absolwentka dwóch kierunków - Kulturoznawstwa (UMCS) i Dziennikarstwa (UW). Szerszej publiczności dała się poznać dzięki występowi w drugiej edycji programu "Idol", wykonując utwór Mirosława Czyżykiewicza "Jednym szeptem". Od finału dzielił ją tylko 1% głosów. Widzowie (drogą głosowania) wybrali ją "Najbarwniejszą postacią pierwszej i drugiej edycji". W 2010 roku zwyciężyła w muzycznym show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just the two of us". Od wiosny 2010 roku u boku Macieja Rocka prowadzi muzyczne show Polsatu "Must be the music. Tylko muzyka".

Niezmiennie drugim gospodarzem "Tańca z gwiazdami" będzie Krzysztof Ibisz. Nowa edycja programu od marca w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający