Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MATERIAŁY POLSATU SPORT I IPLI W SERWISACH GRUPY ONET-RASPDrukuj

IPLA
Cyfrowy Polsat, Polsat Sport oraz Grupa Onet – Ringier Axel Springer Polska (RASP) nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Onet-RASP.

Już dzisiaj użytkownicy tych serwisów znajdą w nich unikatowe treści dotyczące właśnie rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016.

Na start użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają bezpłatny dostęp do skrótów meczów rozegranych w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016, a także wyjątkowych materiałów okołomeczowych – wywiadów z zawodnikami i trenerami, komentarzy i podsumowań ekspertów oraz gości specjalnych, kulis mistrzostw.

"Dzięki szerokiemu zasięgowi kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz portalu Onet, a także doświadczeniu produkcyjnemu redakcji Polsat Sport, polsatsport.pl i ipla.tv, rzesza widzów i internautów będzie miała dostęp do najwyższej jakości materiałów z najważniejszych wydarzeń sportowych" – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A. i Telewizja Polsat Sp. z o.o. "Łączymy doskonałą znajomość rynku telewizyjnego i internetowego, jaką posiadają Grupa Cyfrowy Polsat oraz Onet-RASP, w zakresie produkcji i publikacji materiałów sportowych oraz sprzedaży powierzchni reklamowej."

"Współpraca z Grupą Polsat jest kolejnym działaniem, które wpisuje się w naszą strategię dostarczania użytkownikom serwisów Grupy Onet-RASP najlepszej i najbardziej aktualnej oferty kontentowej na rynku" – mówi Aleksander Kutela, CEO, Grupa Onet.pl. "Dzięki współpracy z Grupą Polsat nasi użytkownicy zyskają dostęp do wielu unikalnych materiałów i relacji z najważniejszych polskich i międzynarodowych wydarzeń, co będzie znakomitym uzupełnieniem oferty serwisów Grupy Onet-RASP."
#1 | Prokop dnia 17.01.16 13:14
To się jakość i fachowość wiadomości sportowych Onetu się podniesie. Ci którzy oglądają sportowe kanały Polsatu wiedzą o czym mówię.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający