Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 5,8 MLN WIDZÓW MECZU POLSKA - FRANCJA W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Ponad 5,8 mln widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport mecz Polska Francja podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Polacy w znakomitym stylu pokonali utytułowanych rywali 31:25 i do fazy zasadniczej turnieju awansowali z kompletem punktów. To kolejne spotkanie Polaków na Mistrzostwach Europy, które przyciągnęło przed telewizory ponad 5 milionów widzów.

W trakcie emisji spotkania Polska – Francja był z kanałami Polsatu co trzeci widz oglądający w tym czasie telewizję. Średnio ponad 5,8 miliona kibiców, które oglądało mecz przełożyło się na wysokie udziały obu anten. Polsat i Polsat Sport zgromadziły w sumie 33,8% widowni w grupie 4+ i aż 38,5% w grupie 16-49.

Zwycięstwo nad Francją to pierwszy taki wyczyn naszych szczypiornistów od 22 lat. Francuzi to aktualni mistrzowie świata (2015) i Europy (2014), złoci medaliści igrzysk olimpijskich z Londynu (2012) i główni faworyci do zwycięstwa na turnieju rozgrywanym w Polsce.

Kolejne spotkania Polacy zagrają w rundzie zasadniczej, a ich rywalami będą kolejno: Norwegia (23.01), Białoruś (25.01) i Chorwacja (27.01). Wszystkie mecze w Polsacie i Polsacie Sport. Początek transmisji godzina 20:00.


Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 20.01.16 20:53
Jest moc. Fantastycznie się ogląda takie spotkania, nie tylko ze względu na wygraną ale także oprawę komentatorską. Okazuje się, że sport to najpopularniejszy pkt ramówki Polsatu póki co.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający