Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WALENTYNKOWE PROMOCJE OD 1 LUTEGO W PLUSIEDrukuj

Plus
Od poniedziałku, 1 lutego ruszają specjalne walentynkowe promocje w ofertach Plusa, w których wybrane smartfony dostępne będą w atrakcyjnych cenach.Już w poniedziałek startują w sieci Plus walentynkowe promocje smartfonów w ofertach abonamentowej i mix. Będą one dostępne także w sklepie internetowym plus.pl.

"Moja druga połówka", czyli smartfony LG dla niej i dla niego w promocji JA+ Abonament:
* LG G4c – dostępny w ofercie elastycznej za 59,99 zł miesięcznie (abonament 39,99 zł oraz 20 zł rata za telefon), a w ramach Programu smartDOM nawet za 40 zł opłaty łącznej.
* LG G4s – dostępny jest w ofercie elastycznej za 65,99 zł miesięcznie (abonament 39,99 zł oraz 26 zł rata za telefon), a w ramach Programu smartDOM za 46 zł opłaty łącznej.

Oferta JA+ Mix to "miłość od pierwszego wejrzenia", bo już za 1 zł można mieć atrakcyjne smartfony:
* LG Leon – dostępny za 1 zł w ofercie elastycznej z doładowaniem za 30zł,
* LG G4c – również za 1 zł dostępny w ofercie elastycznej z doładowaniem 50zł.

Walentynkowe promocje na smartfony będą także miały miejsce w Sklepie Internetowym Plusa:
* W JA+ Abonament już za 49 zł można mieć Huawei Honor 5X w abonamencie 69,99 zł miesięcznie oraz za tą samą cenę 49 zł zestaw Sony Xperia E4 wraz Sony Smart Watch 2 w abonamencie za 49,99 zł miesięcznie.
* W JA+ Mix prócz wspomnianych modeli LG zalazł się również za złotówkę smartfon Lumia 640 dostępna w ofercie elastycznej 40 zł.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający