Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PYSZNE WALENTYNKI" W OFERTACH PLUSA NA KARTĘ ORAZ MIXDrukuj

Plus
Już od dziś użytkownicy usług "na kartę" oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko za pomocą kanału bankowo-internetowego doładować swoje konto za minimum 20 zł.


By otrzymać kod promocyjny należy korzystać z usług "na kartę" lub mix w sieci Plus, wysłać bezpłatnego SMSa o treści WALENTYNKI na numer 80808 i doładować swoje konto odpowiednią kwotą. W odpowiedzi przyjdzie SMS z kodem promocyjnym do portalu Pyszne.pl Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.

Z promocji mogą skorzystać klienci usług: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix. Zasilenia za minimum 20 zł należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl, www.bm.pl lub za pośrednictwem stron internetowych banków: Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, PlusBanku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór i aplikacji mPay.

Promocja "Pyszne walentynki" trwa do 29 lutego lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego vouchera w kwocie 20 zł. Otrzymany kod należy wykorzystać do 30 kwietnia 2016 r., a można go zrealizować na www.pyszne.pl.
#1 | Jasemin dnia 20.05.16 04:34
Way to use the internet to help people solve prmbleos!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający