Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROMOCJA "PREMIA ZA STAŻ" DLA KLIENTÓW USŁUG "NA KARTĘ" W PLUSIEDrukuj

Plus
"Premia za staż" to nowa promocja, w której klienci ofert "na kartę" w Plusie dostają nagrodę za staż w sieci w postaci ekstra bonusowego doładowania w wysokości 10 zł


Doładowanie to przedłuża ważność konta o 10 dni i może być zużyte na dowolne usługi dostępne w taryfie, z której się korzysta.

By wziąć udział w promocji "Premia za staż" trzeba zapisać się do niej poprzez wysyłanie na nr 80101 bezpłatnego SMSa o treści START. W odpowiednim dniu stażu SMSem zwrotnym otrzyma się kodem, który w ciągu 30 dni można bezpłatnie wymienić na bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł. Bonusowe doładowanie można otrzymać w 3, 6 i 12 miesiącu, a później co kolejne 12 miesięcy stażu.

Z promocji mogą skorzystać abonenci ofert JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, natomiast nie obejmuje ona użytkowników taryfy Plush bez limitu.

"Premia za staż" jest wprowadzona w ramach Strefy Plusów, w której użytkownicy oferty na kartę mogą znaleźć promocje i oferty specjalne dla stałych klientów.
#1 | Prokop dnia 09.02.16 20:50
Plus może nie ma najlepszej oferty na kartę, ale co rusz oferuje różne promocje w ramach których można zyskać dodatkowe środki do wykorzystania na koncie. Jak chociażby ww. premie za staż. Zawsze parę złoty więcej. Tak po prostu.
#2 | Nazgul dnia 29.02.16 17:47
Premia za staż, a ostatnio 100% ekstra przy doładowaniu za 50 PLN. Plus często raczy swoich abo na kartę zachęcającymi promocjami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający