Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA WERSJA APLIKACJI IPLA NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM iOSDrukuj

IPLA
Dla użytkowników największej telewizji internetowej IPLA korzystających z urządzeń z systemem iOS została udostępniona nowa wersja aplikacji 4.x. Aplikacja ta, jako jedyna polska aplikacja VOD, pozwala na zakup pojedynczych filmów, pakietów oraz relacji na żywo bezpośrednio w AppStore.


Nowa aplikacja dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają urządzenie z co najmniej systemem iOS 8. Użytkownicy starszych wersji systemu iOS mogą nadal korzystać z poprzedniej wersji aplikacji.

Wśród wprowadzonych zmian użytkownicy zauważą:
* nowy, jeszcze bardziej intuicyjny interfejs,
* uproszczony proces zakupu – możliwość dokonania bezpośredniego zakupu filmów, pakietów oraz transmisji w aplikacji w AppStore,
* spersonalizowane rekomendacje filmów, seriali i kanałów TV, ułatwiające wybór treści,
* możliwość logowania za pomocą konta Facebook,
* dopasowanie interfejsu aplikacji do rozdzielczości iPhone 6/6s, iPhone 6/6s Plus,
* wprowadzenie do oferty dedykowanego dla użytkowników spoza Polski pakietu IPLA WORLD, w którym widzowie znajdą m.in. kanały informacyjne, jak Polsat News czy Superstacja, oraz liczne transmisje sportowe i seriale.

Cyfrowy Polsat stale pracuje nad udoskonaleniem aplikacji IPLA. W niedalekiej przyszłości w wersji na urządzenia z system iOS pojawi się opcja pobierania wybranych treści wideo na dysk urządzenia, dzięki czemu możliwe będzie odtwarzanie materiału w sytuacji braku połączenia z siecią (np. podczas lotu samolotem).
#1 | Prokop dnia 09.02.16 20:04
Niedawno wyszła nowa Ipla dla urządzeń z Androidem, teraz dla iOS. Obserwuję tę tv internetową i przyznać muszę, że rozwija się prężnie i podąża z duchem postępu. Ale jest to nic nowego dla 'dzieci' CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający