Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KOLEJNE POLSKIE BAJKI OD 1 MARCA W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W marcu w ramach cyklu "Klasyczne polskie bajki" Polsat JimJam wyemituje dwa nowe seriale animowane - "Wiklinowa Zatoka" oraz "Przygody Koziołka Matołka". Obie propozycje zadebiutują na antenie już 1 marca."Wiklinowa Zatoka" - premiera od 1 marca
Emisja: poniedziałek - piątek o 12:00


Wiklinowa Zatoka to miejsce, w którym młody piżmak Serafin rozpoczyna samodzielne życie. Buduje tam norę i nawiązuje przyjaźń z mądrym szczurem Archibaldem, który uczy go, jak radzić sobie z problemami. Razem zawierają wiele nowych znajomości z mieszkańcami zatoki, m.in. z rodziną bobrów oraz nutrią.

"Przygody Koziołka Matołka" - od 1 marca
Emisja: Od poniedziałku do piątku o 13:25


Koziołek Matołek podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu przygód. Jego głównym celem jest odnalezienie Pacanowa, ponieważ właśnie tam są kowale, którzy podkuwają kozy. Po drodze spotyka go wiele ciekawych przygód. W poszukiwaniu miasteczka trafia bowiem w różne zakątki świata od Afryki po Dziki Zachód. Koziołek Matołek bardzo często wpada w tarapaty, z każdej opresji wychodzi jednak cało, by nazajutrz stawić czoło kolejnym przygodom.

W przyszłym miesiącu mali widzowie zobaczą też premierowe odcinki serialu "Ćwierkające historie".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający