Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁ HBO COMEDY ZMIENIA SIĘ W HBO 3Drukuj

Cyfrowy Polsat
W poniedziałek, 21 marca HBO Comedy zmieni nazwę na HBO 3. Jednocześnie nastąpi ujednolicenie pakietu HBO w Europie Środkowo-Wschodniej składającego się z trzech kanałów HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz serwisu HBO GO.

HBO 3, dawniej HBO Comedy, to nadający pod zmienioną nazwą kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym kultowe seriale i filmy amerykańskiego HBO i jego lokalnych oddziałów. Widzowie będą mogli w HBO 3 oglądać całe sezony kultowych seriali. W ofercie programowej kanału znajdą się również filmy fabularne. Jego program jest nadawany przez 24 godziny na dobę.


Logo HBO 3


Oprócz zastąpienia kanału HBO Comedy stacją HBO 3, odświeżeniu ulegną kanały HBO i HBO 2.

HBO - w programie nadawanym przez 24 godziny na dobę znajdą się seriale produkcji HBO, mające swoją premierę równolegle z premierą w Stanach Zjednoczonych.

HBO 2 - ciągu dnia w jego ramówce znajdą się komedie, filmy obyczajowe, kino rodzinne oraz filmy dla dzieci. W paśmie wieczornym widzowie znajdą mocniejsze kino, w tym thrillery, kino akcji i horrory, a także wybór programów opiniotwórczych z programem satyrycznym Johna Olivera, serialem "VICE" oraz dokumentami.

Kanały z rodziny HBO można oglądać w Cyfrowym Polsacie w jakości HD na pozycjach:
27. i 132. HBO
28. i 133. HBO 2
29. i 134. HBO Comedy (wkrótce HBO 3 - w standardzie HD)
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający