Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TWOJA TWARZ BRZMI EXTRA ZNAJOMO" W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Wiosną w Polsat Cafe zadebiutuje nowy program pt. "Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo" – prowadzącymi będą Zofia Zborowska i Agnieszka Popielewicz.


W sobotni wieczór, 12 marca na głównej antenie Polsatu zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 5. sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po każdym odcinku tego show o g. 23:30 w Polsat Cafe będzie emitowany nowy program pt. "Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo". Prowadzące: Zofia Zborowska oraz Agnieszka Popielewicz za kulisami będą rozmawiać z jurorami i uczestnikami programu o treningach wokalnych oraz choreograficznych, a także o emocjach związanych z występami. Zosia i Agnieszka pokażą widzom również magiczną charakteryzatornię, w której polscy artyści – bohaterowie show, przechodzą zaskakujące metamorfozy. Ich nowe wcielenia do złudzenia przypominają ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający