Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PAMIĘTNIKI Z WAKACJI" I "DLACZEGO JA?" WRACAJĄ DO POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Wiosną na antenę Telewizji Polsat powrócą dobrze znane seriale paradokumentalne: "Pamiętniki z wakacji" i "Dlaczego ja?". Z kolei porę emisji zmienią "Zdrady".


W każdym odcinku "Pamiętników z wakacji" zobaczymy historie grupy przyjaciół i ich fascynujące przygody. Widzowie poznają ich najskrytsze tajemnice i będą towarzyszyć w rozwiązywaniu zawiłych problemów. Emisja w środy o 22:05 (od 2 marca).

"Dlaczego ja?" to serial paradokumentalny, opowiadający historie, które przydarzyć się mogą każdemu z nas. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:45 (od 29 lutego).

Natomiast "Zdrady" to opowieść o bohaterach, których łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw, specjalizujący się w tego typu przypadkach, oraz pani psycholog. Emisja od 3 marca - czwartki o godzinie 22:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający