Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PREZYDENCI I PREMIERZY" - KOLEJNA NOWOŚĆ POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
W sobotę, 5 marca o godzinie 20:00, Polsat News pokaże premierowe wydanie nowego, cotygodniowego programu publicystycznego "Prezydenci i Premierzy". W roli prowadzącej zobaczymy dziennikarkę "Wydarzeń" – Dorotę Gawryluk.


W programie widzowie poznają opinie najważniejszych osób w państwie, które przez pryzmat swojego doświadczenia w sprawowaniu urzędu Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, będą wypowiadać się na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Program będzie realizowany z udziałem ekspertów, autorytetów w danych dziedzinach.

W premierowym wydaniu "Prezydenci i Premierzy" gośćmi Doroty Gawryluk będą: Bronisław Komorowski, Prezydent RP w latach 2010-2015, Leszek Miller, premier RP w latach 2001-2004 i Waldemar Pawlak, premier RP w latach 1992, 1993-1995.

"W programie zajmiemy się najbardziej istotnymi problemami ze świata polityki, gospodarki, dotyczącymi m.in. zasad funkcjonowania państwa, czy pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy sobotni wieczór, swoich komentarzy udzielą politycy największego formatu, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszamy również obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Premier Beatę Szydło" – mówi Dorota Gawryluk, prowadząca program "Prezydenci i Premierzy".


Program będzie kolejną nowością w marcowej ramówce Polsat News. Przypomnijmy, że od 7 marca w kanale będzie emitowane wieczorne wydanie flagowych "Wydarzeń".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający