Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CZY ZOBACZYMY MECZ LEGII W POLSKIEJ TV?Drukuj

Polsat Sport (HD)
Każdy piłkarski kibic a szczególnie kibic Legii zadaje sobie pytanie "czy zobaczymy mecz legii w polskiej tv" . Jak informuje futbolnews powołując się na Mariana Kmitę negocjacje z turecką TV dotyczącą meczu Gaziantepsor- Legia w ramach 3 rundy EL.LE, jest na końcowym etapie i jest bardzo duże prawdopobieństwo, że zobaczymy je, lecz tylko w kanałach kodowanych.

"- W naszym imieniu z Turkami negocjuje firma SportFive. I mam dobrą informację: jesteśmy blisko porozumienia" - przyznaje Kmita. Jednak podkreśla, że kibice obejrzą mecz tylko w Polsacie Sport. - "My musimy działać w takich sprawach z dwutygodniowym wyprzedzeniem, a nie z dnia na dzień. Dlatego mecz pokażemy na kanale tematycznym. Pragnę jednak wszystkich uspokoić. Polsat Sport to nie jest telewizja niszowa. Ogląda ją 700-800 tysięcy osób" - podkreśla Kmita.

Wyjazdowy mecz Legii z Gaziantepsporem odbędzie się w czwartek o 20:00. Wcześniej wszystko wskazywało na to, że meczu nie pokaże żadna polska telewizja, jedynie turecka TRT 1.

źródło: futbolnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający