Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROMANCE TV I CP ZE WSPÓLNYM KONKURSEM. DO WYGRANIA POBYTY W SPA I KOSMETYKIDrukuj

Cyfrowy Polsat
21 lutego Romance TV zaprasza widzów na premierę nowego serialu "Diagnoza Betty". Z tej okazji w lutym, miesiącu zakochanych, Romance TV we współpracy z Cyfrowym Polsatem, przygotował specjalny konkurs dla abonentów operatora, w którym do wygrania są m.in. romantyczne pobyty w SPA, ekskluzywne kosmetyki oraz dostęp do platformy z indywidualnymi treningami personalnymi.

Już od najbliższej niedzieli, co tydzień o godz. 21:00, na ekranach Romance TV zagoszczą dwa odcinki nowego serialu medycznego "Diagnoza Betty". Widzowie będą śledzić spektakularne, nieraz dziwne losy młodej pielęgniarki - Betty. O serialowym szpitalu można powiedzieć wiele, ale absolutnie nie to, że praca w nim jest nudna czy monotonna. Do tej pory w życiu Betty nie było miejsca dla mężczyzny, ale to już wkrótce się zmieni.

W związku z premierą serialu, Romance TV we współpracy z Cyfrowym Polsatem zorganizował konkurs dla abonentów. Na tych, którzy do 29 lutego najciekawiej odpowiedzą na pytanie "Czy miłość jest lekarstwem na wszystko?" czekają wyjątkowe atrakcje. Główna nagroda to romantyczny pobyt dla 2 osób w czterogwiazdkowym hotelu w Polanicy-Zdrój Bukowy Park Medical SPA. Ponadto na laureatów kolejnych miejsc czekają: pobyty w Warszawie w luksusowych apartamentach P&O Apartments, wraz z zestawem kosmetyków Eveline Cosmetics, a także 3-miesięczny dostęp do treningów z Trenerem Personalnym na platformie Klubfit.pl.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem akcji dostępne są na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać Romance TV HD na pozycji 145, w ramach pakietu Film HD
#1 | Baldur dnia 20.02.16 18:48
Polsat często włącza się w konkursy i inne kampanie reklamowe z różnymi kanałami w których abonenci mogą wygrać różne nagrody. Przypomnę chociażby kampanie z National Geographic. Teraz czas na Romance TV.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający