Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROSZADY PROWADZĄCYCH W PROGRAMACH POLSAT CAFE (wideo)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Drugi sezon programu "Demakijaż" poprowadzi Krzysztof Ibisz, tym samym zastępując Zuzannę Ziomecką. Zmiany czekają również inny format Polsat Cafe - "Grzeszki na widelcu", którego gospodarzem została Elżbieta Romanowska. Zastąpiła Annę Guzik.


Zwiastun wiosennego sezonu programu "Demakijaż"

"Demakijaż" to program lifestylowy, w którym widzowie zobaczą rozmowy ze znanymi kobietami, które imponują swoim kunsztem, pasją czy postawą wobec świata. W trakcie biograficznego wywiadu Krzysztof Ibisz będzie próbował lepiej zrozumieć, bliżej poznać i pokazać inną twarz bohaterki danego odcinka. Nowy sezon od 7 marca, w poniedziałki o godz. 22:00.

W "Grzeszkach na widelcu" prowadząca będzie pokazywała tradycyjne dania rodzimej kuchni, opowiadała o produktach potrzebnych do ich sporządzenia i oczywiście o kaloriach. Ale to nie koniec – przygotuje również zdrowszą wersję danej potrawy. Nowa seria od 8 marca, we wtorki o 22:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający