Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WATER PLANET I NOVELA TV Z KODOWANIEM CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do przekazu dwóch kanałów należących do spółki Polcast Television - Water Planet i Novela TV, dołączono system kodowania charakterystyczny dla Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, że kilka dni temu (22 lutego) obie stacje zameldowały się na liście kanałów słonecznego operatora.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Water Planet i Novela TV nie szyfrowały swojego sygnału na satelicie Eutelsat HotBird 13E od czerwca 2014 roku.

Parametry:
Eutelsat HotBird 13E o częstotliwości 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
#1 | spinacz66 dnia 25.02.16 12:22
Czy one będą już na stałe czy tylko testowane?
Na jakich pozycjach będą jeśli zostaną na stałe?
#2 | olek dnia 25.02.16 12:43
Nie po to się pojawiły by były cały czas jako testy. Wejda do oferty tylko nie wiadomo na jakich zasadach.
#3 | #3 dnia 25.02.16 19:55
Jakieś nudy dodają. Ale żeby dać wyraźna odpowiedź na temat dołączenia elevenow to nikt się nie kwapi. Tylko znajduje że "jeśli tylko beda dodawać te kanały to będą informować. Wydaje mi się ze taką odpowiedź mozna dać dzieciom w szkole a nie dorosłym ludziom. Jak się będzie zbliżał termin końca umowy to trzeba powiedzieć że nieprzedluzy się umowy ze względu na nie satysfakcjonujaca ofertę sportowo-pilksrska w roli głównej

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający