Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALA KSW 34: NEW ORDER W IPLI ZA 7 ZŁDrukuj

IPLA
W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 34: New Order, która odbędzie się już 5 marca na warszawskim Torwarze. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. Użytkownicy urządzeń mobilnych będą mogli obejrzeć galę w jakości HD w największej telewizji internetowej IPLA. Cena zakupu dostępu do wydarzenia wynosi 7 zł.

Po dwóch latach walki konfederacji KSW powracają do Warszawy. Użytkownicy IPLI zmagania swoich ulubionych zawodników będę mogli obejrzeć na żywo na stronie www.ipla.tv, na urządzeniach mobilnych – laptopie, tablecie czy smartfonie oraz w SmartTV, w cenie 7 zł. Specjalnie dla wielbicieli sportów walki zostanie przygotowane studio, które poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport. Rozpocznie się ono już o godz. 18:30 na kanale Polsat Sport i w IPLI, a o godz. 19:00 nastąpi otwarcie gali.

Podczas gali KSW 34: New Order odbędzie się dziewięć walk, w tym aż trzy o tytuł mistrza KSW. Niepokonany w kategorii ciężkiej Karol Bedorf będzie bronił królewskiego tytułu w pojedynku z Jamesem McSweeneyem. Mistrz KSW wagi półciężkiej – Tomasz Narkun walkę o pas stoczy z Andre Munizem. Tytuł mistrza wagi piórkowej natomiast będzie bronił Artur Sowiński w starciu z Fabiano Silva Da Conceicao. W pozostałych pojedynkach swoje umiejętności pokażą: Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto, Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko, Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov, Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak, Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski, Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik.
#1 | spinacz66 dnia 25.02.16 12:58
Czy przez SMS można będzie zamówić w Ipli i jaki koszt będzie?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający