Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BLISKO 70 GWIAZD W WIOSENNYM SPOCIE POLSATU (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Najważniejsi przedstawiciele wiodących programów i seriali z prime time - dokładnie 68 gwiazd - a wśród nich osobowości telewizyjne, dziennikarze, aktorzy, muzycy i tancerze, pojawili się w spocie wizerunkowym zapowiadającym wiosenną ramówkę Telewizji Polsat.


Półtoraminutowy film promuje najważniejsze produkcje i programy, w tym m.in. dwie absolutne nowości nadchodzącego sezonu: serial "Powiedz TAK!" oraz show "Surprise, surprise", które zadebiutują już w marcu.Wiosenny spot Polsatu otworzyli aktorzy nowego serialu stacji "Powiedz TAK!" Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki i Mikołaj Roznerski. W spocie zobaczyliśmy również prowadzących innej nowości Polsatu, show "Surprise, surprise" - Wojciecha Błacha i Stefano Terrazzino. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło jurorów popularnych formatów kulinarnych "Top Chef" i "Hell’s Kitchen - Piekielnej Kuchni", prowadzących i jurorów "Tylko muzyka. Must be the music" z nowym w tym gronie Tymonem Tymańskim, gospodyni "Naszego nowego domu" Katarzyny Dowbor, czy uczestników i prowadzących programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Stacja promuje również wciąż popularne i ulubione przez widzów seriale: "Przyjaciółki" i "Pierwszą miłość", a także wiosenną piątą już edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

W klipie pojawili się też dziennikarze "Wydarzeń" - Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała oraz liczna, przygotowująca się m.in. do Euro 2016, redakcja sportowa: Karolina Szostak, Jerzy Mielewski, Bożydar Iwanow, Aleksandra Szutenberg, Marcin Feddek, Marcin Lepa, Paweł Sikora, Przemysław Iwańczyk i Marek Magiera.

Promujący wiosenną ofertę stacji spot to dwunasta tego typu produkcja w historii Polsatu. W klipie wykorzystano utwór Sofii - "Colourful Way".

Kreacja spotu: Agata Tadra i Paweł Witecki
Reżyser: Paweł Witecki
Produkcja: Agata Tadra
Zdjęcia: Robert Ceranowicz
Kierownik produkcji: Daniel Domirski
Opieka PR: Konrad Stachurski
Nadzór produkcyjny: Katarzyna Wyszomirska - Wierczewska
#1 | AR HD dnia 27.02.16 08:24
Bardzo miły, fajny, ciepły spot.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający