Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"MÓJ PRZEPIS NA..." I "DWOJE WE TROJE" OD MARCA W POLSACIE (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat w marcu rozpocznie emisję dwóch kilkuminutowych pozycji - kulinarnego cyklu prowadzonego przez Roberta Sowę - "Mój przepis na..." oraz serialu komediowego "Dwoje we troje".Robert Sowa w programie "Mój przepis na..."

W programie "Mój przepis na..." przyrządzane będą przede wszystkim dania kuchni polskiej, niejednokrotnie zaprezentowane w nowatorskim wydaniu z łatwo dostępnych składników. Pojawią się między innymi przepisy na pieczone gołąbki z kaszą pęczak czy zupę krem z pieczonej pietruszki z jabłkiem. Będzie inspirująco, ale też nie zabraknie kulinarnych niespodzianek.

Przy okazji Robert Sowa odpowie na pytania widzów, podzieli się przydatnymi poradami, zwróci uwagę na ciekawe triki i kulinarne patenty oraz zdradzi, jak przyprawiać, aby zawsze było smacznie i aromatycznie. Potrawy będą apetyczne, ciekawe i proste w przygotowaniu. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:55.


Marek Kaliszuk, Weronika Wachowska i Marieta Żukowska w serialu "Dwoje we troje"

"Dwoje we troje" to serial komediowy, który w ciepły, familijny sposób opowiada o codziennym życiu trójki bohaterów – Michelle, Michała i Dusi – przez pryzmat ich relacji prywatnych i zawodowych. Reżyserem serialu jest Tomasz Konecki, który stoi za sukcesem takich filmów, jak: "Lejdis", "Testosteron" czy "Ciało".

Michelle to specjalistka ds. finansów i bankowości, która wskutek wydarzeń życiowych, po ponad 20 latach wraca z 10-letnią córką Dusią do swojego rodzinnego miasta. Michelle podejmuje pracę w lokalnym oddziale swojego banku, w którym poznaje wieloletniego pracownika Michała. Od pierwszego spotkania Michał i Michelle mają się ku sobie, ale nie chcą przekraczać zawodowych granic. 10-letnia Dusia ma nadzieję, że stworzona dla siebie para kiedyś da za wygraną i nawiąże bliższą relację. Jej celne obserwacje i "dziecinnie" proste sposoby na rozwiązanie problemów pozwalają na zaskakującą weryfikację postaw dorosłych. Całej sytuacji przygląda się również ekscentryczny Dyrektor oddziału. Serial składa się z 26 odcinków (4 min każdy). Emisja w sobotę i niedzielę, od 12 marca o godz. 18:40.

Obsada aktorska: Marietta Żukowska, Weronika Wachowska, Marcin Perchuć i Marek Kaliszuk.


Foto: Polsat
#1 | wiesio dnia 28.02.16 18:39
cyfrowy polsat jest the best a nc plus do d**y jest .

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający