Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA: SERIALE Z WIOSENNEJ RAMÓWKI POLSATU WCZEŚNIEJ NIŻ W TVDrukuj

IPLA
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać seriale z najnowszej, wiosennej ramówki Telewizji Polsat wcześniej niż w telewizji. Z myślą o swoich widzach IPLA przygotowała także ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami.

Widzowie IPLI jako pierwsi, bezpłatnie obejrzą odcinki najnowszych tytułów Polsatu – paradokumentu o problemach dojrzewania i troskach współczesnej młodzieży "Małolaty" i obyczajowo-komediowego "Powiedz TAK!" – o perypetiach ślubnych Basi i jej przyjaciół. Wcześniej niż w telewizji zobaczą też nowe odcinki znanych i lubianych serii: "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Zdrady", "Malanowski i Partnerzy", "Trudne sprawy", "Pielęgniarki", "Dlaczego ja" i "Pamiętniki z wakacji'.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, kolejny odcinek będzie udostępniany w IPLI aż 7 dni przed premierą w telewizji! Seriale codzienne będzie można oglądać online dzień przed emisją telewizyjną – w momencie, gdy zakończy się odcinek w telewizji, kolejny będzie można bezpłatnie zobaczyć w IPLI.

W IPLI, w tym samym czasie, co w telewizji, pojawiać się będą również programy rozrywkowe z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Są to między innymi nowy show "Surprise, Surprise", podczas którego spełnią się marzenia ludzi, którzy na co dzień pomagają innym oraz znane i chętnie oglądane: "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Top Chef", "Tylko muzyka. Must be the music", "Ewa gotuje" i "Nasz nowy dom".

Autorskie programy IPLI

Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle "Top Chef na deser" i "Kuchenni grzesznicy", a dla fanów "Twoja twarz brzmi znajomo" szczegóły powstawania programu w cyklu – "Druga twarz". Pojawią się także nowe odcinki magazynu sportowego "Najz..", w którym prezentowane są różne oblicza NAJlepszych, NAJciekawszych i NAJbardziej oryginalnych sportowców. Nowościami będą dwa cykle: "Autoportret", w którym gwiazdy czerwonego dywanu opowiadają o sobie, swojej pracy i pasjach oraz "Słowa do muzyki", czyli szczere rozmowy z muzykami.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający