Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 1,5 MLN WIDZÓW GALI KSW 34 W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
Ponad 1,5 miliona widzów to średnia oglądalność 34 gali KSW w Polsacie i Polsacie Sport. Podczas jej nadawania obie anteny były liderem w grupie komercyjnej. W sobotni wieczór w trakcie niemal 4 godzinnej transmisji kibice zobaczyli osiem zaciętych pojedynków w klatce.

Polsat i Polsat Sport, które wspólnie pokazywały 34 galę KSW między 20:00 i 23:30 oglądało średnio 1 mln 585 tysięcy kibiców. Obie anteny osiągnęły 15,2% udziałów w grupie komercyjnej, co dało pozycję lidera. Bardzo dobre wyniki podczas nadawania gali stacje zanotowały również wśród męskiej widowni. W grupie 4+ było to 15,1%, a w grupie komercyjnej 19%.

Podczas 34 gali KSW kibice zobaczyli osiem pojedynków. Zwycięstwem swoje starcia zakończyli m.in. Maciej Jewtuszko, Aslambek Saidov, Artur Sowiński, Tomasz Narkun i Karol Bedorf, który w walce wieczoru pokonał w pierwszej rundzie Jamesa McSweeney.

Kolejna gala KSW odbędzie się 27 maja w Trójmieście.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający