Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NAWET 9 MIESIĘCY ABONAMENTU ZA DARMO PO PRZENIESIENIU NUMERU DO PLUSADrukuj

Plus
Od dziś nowi klienci Plusa mogą zyskać nawet dziewięć miesięcy abonamentu za darmo. Wystarczy tylko przenieść swój numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją Plus Banku "Bonus Plus w programie smartDOM".

Od 8 marca dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana z myślą o klientach, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci. Otrzymają oni trzy miesiące abonamentu gratis, a jeśli dodatkowo skorzystają z najnowszej promocji Plus Banku mogą osiągnąć jeszcze więcej korzyści, bo kolejne sześć miesięcy abonamentu za darmo.

W ramach promocji "Bonus Plus w programie smartDOM", klienci, którzy założą konto w Plus Banku mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze sześć miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie aż dziewięć miesięcy abonamentu za darmo.

Wraz z nową ofertą dostępny jest nowoczesny smartfon LG K10 z dużym ekranem HD o przekątnej aż 5,3’’, dzięki czemu można swobodnie korzystać z konta bankowego za pomocą telefonu. Telefon można nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

Oferowane przez Plus Bank Konto Plus to rachunek bankowy proponowany abonentom Plusa i Cyfrowego Polsatu zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Jest on szczególnie atrakcyjny dla klientów indywidualnych, którzy poszukują narzędzi pozwalających na swobodne zarządzanie gotówką, również przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych.

W ramach Konta Plus nie pobierane są opłaty m.in. za:
* prowadzenie konta,
* wydanie karty debetowej,
* użytkowanie karty,
* przelewy przez Internet,
* wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto Plus można otworzyć w wybranym punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, Oddziale Plus Bank oraz poprzez dedykowany formularz na www.plusbank.pl.

Szczegółowe informacje o promocji "Bonus Plus w programie smartDOM" dostępne są w Regulaminie Promocji, na stronach www.plus.pl i www.plusbank.pl oraz w punktach sprzedaży Plusa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający