Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NAGRODZONY ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ PROGRAMÓW KULINARNYCHDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat, juror programu "Top Chef" i prowadzący "Hell's Kitchen" Wojciech Modest Amaro, zwycięzca trzeciej edycji "Top Chef" Marcin Przybysz oraz mentor uczestników w "Piekielnej Kuchni" Kurt Scheller, zostali nagrodzeni przez Międzynarodową Akademię Gastronomiczną podczas piątkowej gali rozdania nagród AIG PRIX i ARS COQUINARIA.

Wyróżnienie dla Polsatu, a dokładniej dla dyrektor programowej stacji Niny Terentiew, wręczone zostało w kategorii Prix Multimedia za realizację wysokiej jakości programów kulinarnych. Chef Wojciech Modest Amaro został laureatem Honorowego Dyplomu AIG dla finalisty Grand Prix de L’Arte de la Cuisine (Grand Prix Sztuki Kulinarnej). Marcin Przybysz, zwycięzca trzeciej edycji show "Top Chef" triumfował w kategorii Prix au Chef de L’Avenir (Nagroda Szefa Przyszłości). Nagrodę ARS COQUINARIA Polskiej Akademii Gastronomicznej, przyznawaną po raz pierwszy w kategorii w Mistrz Mistrzów otrzymał chef Kurt Scheller.

Nagrody AIG PRIX przyznawane są rokrocznie przez Międzynarodową Akademię Gastronomiczną dla wybitnych jednostek i instytucji, które wyróżniają się na obszarze danego kraju międzynarodowym poziomem.
#1 | Baldur dnia 13.03.16 18:20
Ta nagroda to tylko potwierdzenie, że polsat ma najlepsze programy kulinarne i to dzięki niemu gotowanie w Polsce stało się popularne. A nagrody tym bardziej cenne, że sa to praktycznie jedne z najważniejszych odznaczeń kulinarnych na świecie.
#2 | Justyna dnia 14.03.16 10:25
Jest tych programów kulinarnych multum. Każda stacja ma swój program i od kilku lat trwa rywalizacja pomiędzy nimi kto wymyśli coś nowego i coś lepszego. Ja osobiście oglądam tylko jeden - Hell's Kitchen. Widziałam wszystkie, ale po kilku odcinkach innych odpuściłam. Hell's Kitchen wydaje mi się najlepszym ze wszystkich i najbardziej emocjonującym Uśmiech Jest rywalizacja, trochę pokrzyczą, uczestnicy się podenerwują, a wszystko zawsze rano złagodzi Kurt Scheller. Dla tych, którzy dopiero zaczynają polecam.
P.S. To co ostatnio zrobił TVN - program kulinarny dla dzieci - przecież jurorzy zawsze będą mieli słabość do dzieciaków i po co to ?
#3 | Prokop dnia 24.03.16 10:17
To tylko potwierdzenie, że programy kulinarne Polsatu to nie tylko rozrywka i nie tylko show. Ale także pełen profesjonalizm. I to widzów także przyciąga.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający