Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WATER PLANET I NOVELA TV DO KOŃCA MARCA W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Do końca marca Cyfrowy Polsat oficjalnie dołączy do oferty dwie stacje Polcast Television - Water Planet i Novela TV. Przypomnijmy, że oba kanały dostępne są testowo na liście od 22 lutego. Obecnie znajdują się odpowiednio na pozycjach 523 i 524.

Warto dodać, że nie wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadają uprawnienia do odbioru stacji. Water Planet i Novela TV zasilą najprawdopodobniej pakiet Familijny Max HD. Poniżej prezentujemy print screen z ulotki operatora (należy jednak pamiętać, że ulotki mniejszych pakietów, jak np. Familijny HD czy Mini HD nie są publikowane na stronie korporacyjnej Grupy CP).
Print screen ze strony grupapolsat.pl

Parametry:
Eutelsat HotBird 13E o częstotliwości 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.


Aktualizacja (21.03): Abonenci, którzy nie mieli dostępu do odbioru stacji, otrzymali uprawnienia. Kanały odbierają osoby posiadające co najmniej pakiet Familijny Max HD.
#19 | Prokop dnia 24.03.16 09:09
CP systematycznie powiększa paczkę dostępnych kanałów, także abonenci zawiedzeni być nie mogą. Szczególnie ci, którzy mają pakiety, do których te wyżej wymienione kanały dołączą, czy inne w przyszłości.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający