Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WYSMAKOWANI" OD 21 MARCA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Zioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć ze składników dania głębię smaku. Skąd pochodzą? Jak powstają i jaka jest ich historia? Te tajemnice odsłoni Olga Kwiecińska w nowym programie "Wysmakowani". Prowadząca i jej goście zaprezentują, jak łączyć elementy potraw z odpowiednimi przyprawami i umiejętnie doprawić dania.

Olga Kwiecińska ugotuje potrawy tradycyjne i egzotyczne. Opowie o tym, jak o ich walorach decydują konkretne przyprawy. Zabierze widzów w sentymentalną podróż do tradycyjnych smaków dzieciństwa oraz zainspiruje do tworzenia potraw nietypowych i zaskakujących. "Wysmakowani" to program, który udowodni, że jedzenie jest przede wszystkim przyjemnością dla zmysłów. 

Zapraszani do programu goście to gwiazdy show biznesu, kucharze, blogerzy, podróżnicy i pasjonaci życia. Podczas gotowania opowiedzą o swoich kulinarnych doświadczeniach, smacznych skojarzeniach i przygodach. 

Prowadząca program Olga Kwiecińska zajmuje się PR seriali i filmów. Od lat związana z małym ekranem, jest również producentką telewizyjną. 15-minutowy program "Wysmakowani" będzie można oglądać w Polsacie w każdy poniedziałek o godzinie 20.
#1 | Prokop dnia 24.03.16 09:24
Widzę, że programy kulinarne nic nie tracą na atrakcyjności i popularności. A 'Wysmakowani' niby są o jedzeniu, gotowaniu, ale inaczej, z przekazem, wiedzą. I to jest nowe, fajne i powinno się spodobać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający