Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA OFERTA JA+ MIX W PLUSIEDrukuj

Plus
Od wtorku, 22 marca wchodzi w życie nowa oferta JA+ Mix. To oferta z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym dostępem do Facebooka w każdym doładowaniu - po prostu "full opcja".


Nowy JA+ Mix to kompleksowa oferta, w której klient otrzymuje wszystko czego najbardziej potrzebuje. W każdym doładowaniu są dostępne rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy. Liczba minut oraz wielkość pakietu zależy od wysokości doładowania, a w doładowaniu 60 zł są to rozmowy bez limitu i 4 GB. Dodatkowo przez cały kontrakt można bez ograniczeń korzystać z darmowego Facebooka.

Ofertę można dowolnie modyfikować i układać, jak się chce. Każdy pakiet może być w dowolnym momencie wyłączony, a na jego miejsce można włączyć inne usługi.

Nowa oferta jest dostępna w opcji standardowej ze stałą kwotą 24 doładowań oraz elastycznej z tańszymi cenami telefonów.

Klienci wybierający nową ofertę w wersji bez telefonu otrzymują rabat w wysokości 10 zł, dzięki czemu zasilają się niższą kwotą, a korzystają z takich samych usług jak w doładowaniu standardowym. Dodatkowo zawierają umowę na tylko 18 obowiązkowych doładowań kontraktowych.

Osoby, które przeniosą z innej sieci swój numer do JA+ Mix otrzymają bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego przez pierwszych 6 doładowań.

Wraz ze startem nowej oferty JA+ Mix wycofana zostaje oferta Plush Mix i nie będzie już ona dostępna dla nowych klientów, a klientom przedłużającym umowę oferowany będzie mix Plusa.
#1 | PLUSHak dnia 21.03.16 10:23
#2 | Baldur dnia 28.03.16 19:19
Ostatnio przed Świętami Plus zrobil wysyp swoich ofert praktycznie w każdym segmencie - od internetu, po prepaidy i abonamenty. Co ważne wśród tych ofert są też topowe urządzenia.
#3 | Prokop dnia 30.03.16 12:34
Przyszła wiosna a Plus odświeża swoje oferty. Powiało świeżością i atrakcyjnością.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający