Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WIELKANOCNA PROMOCJA DOŁADOWAŃ USŁUG "NA KARTĘ" W PLUSIEDrukuj

Plus
Tylko 23 marca użytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.


Promocja trwa tylko jeden dzień i aby z niej skorzystać należy za pośrednictwem kanału internetowego zasilić swoje konto kwotą w wysokości 50-99 zł.

Dodatkowe 100% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia za pomocą kanału bankowo-internetowego. Promocja dotyczy klientów wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę. Musza oni jedynie dokonać zasilenia swojego konta kwotą w wysokości 50-99 zł.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor, aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store oraz aplikacji doładowania.pl.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji.
#1 | hmm dnia 23.03.16 18:08
Ale fart. Właśnie dzisiaj czytam tego newsa. To jest prezent.
#2 | Prokop dnia 24.03.16 09:17
Fajny gift świąteczny od Plusa. 100% więcej to jest coś, ale trzeba było być czujnym. Ci, którzy nie zdążyli, nie mają się co martwić, bo znając Plusa, to za jakiś czas pojawi się podobna promocja na doładowania.
#3 | Baldur dnia 28.03.16 19:17
Plus takie gifty daje bardzo często, mniej więcej co kilkanaście dni. To dobre rozwiązanie dla kartkowiczów, bo śledzą oni takie promocje i mogą coś upolować. A czasami są to inne prezenty.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający